Rad severskej starostlivosti

Sensitive sprchovací krém na citlivú pokožku

 • barnangen_com_nordic_care_all_over_rescue_body_balm_970x1400
 • barnangen_com_nordic_care_caring_shower_cream_970x1400
 • barnangen_com_nordic_care_caring_body_lotion_970x1400
 • barnangen_com_nordic_care_nutritive_shower_cream_970x1400
 • barnangen_com_nordic_care_nutritive_body_lotion_970x1400
 • barnangen_com_nordic_care_sensitive_shower_cream_970x1400
 • barnangen_com_nordic_care_sensitive_body_lotion_970x1400
 • barnangen_com_balans_caring_hand_cream_970x1400
 • barnangen_com_lycka_nutritive_hand_cream_970x1400
 • barnangen_com_kaerlek_sensitive_hand_cream_970x1400
 • Zamilujte sa do tejto nevyhnutnosti pre krásu, ktorá je ako ľahká, tak aj bohatá. Náš All Over Rescue Body Balm telový balzam je vyrobený zo základnej ingrediencie značky Barnängen - Cold Cream, ktorý plní funkciu ochranného štítu a zároveň sa rýchlo vstrebáva, aby zanechal vašu pokožku s pocitom zvodnej hebkosti.

  Zatiaľ čo kombinuje vysoký výkon a zmyslové potešenie, tento drahocenný spojenec krásy vo flakóne skrášľuje všetky farby, textúry a typy pokožky. Jej našľahaná textúra sa na pokožke okamžite rozpúšťa, zjemňuje ju a obnovuje jej prirodzenú krásu. Bol navrhnutý tak, aby ošetroval od hlavy až po päty. Hydratuje, regeneruje a obnovuje jemnosť a pružnosť pokožky.

   

  Odkiaľ vzal Cold Cream svoje meno?

  Receptúra poskytuje po aplikácii príjemný a chladivý pocit na pokožke.

   

  Čítajte viac >

 • Vďaka svojej pene ľahkej ako obláčik, náš Caring ošetrujúci sprchovací krém jemne a efektívne čistí a oddane ošetruje normálnu až suchú pokožku. Pomáha pokožke, aby si zachovala svoju prirodzenú hydratáciu a zanecháva ju zamatovo jemnú. Náš Caring ošetrujúci sprchovací krém je obohatený o obľúbenú a vo Švédsku rozšírenú cereáliu – ovos a 5 % ochrannej ingrediencie Cold Cream.

   

  Prečo je ovos vo Švédsku taký populárny?

  Švédsko má ideálne klimatické podmienky pre pestovanie toho najlepšieho ovsa, a preto je ovos pre švédsku kuchyňu nenahraditeľný.

   

  Čítajte viac >

 • Po sprchovaní si naneste každodenné ľahučké Caring ošetrujúce telové mlieko. Je delikátne jemné a zanecháva pokožku výrazne hydratovanú od prvého použitia, čím viditeľne zlepšuje povrch pokožky. Pre krásnu a hydratovanú pokožku s pocitom rozmaznávania. Naše Caring ošetrujúce telové mlieko je obohatené o obľúbenú a vo Švédsku rozšírenú cereáliu – ovos a 5 % ochrannej ingrediencie Cold Cream.

   

  Prečo je ovos vo Švédsku taký populárny?

  Švédsko má ideálne klimatické podmienky pre pestovanie toho najlepšieho ovsa, a preto je ovos pre švédsku kuchyňu nenahraditeľný.

  Čítajte viac >

 • S najväčšou koncentráciou našej základnej ochrannej ingrediencie Cold Cream náš Nutritive vyživujúci sprchovací krém poskytuje jemnú očistu a obalí suchú až veľmi suchú pokožku do pohodlnej starostlivosti. Ochraňuje prirodzenú hydratáciu Vašej pokožky a zanecháva jej poddajný vzhľad s pocitom komfortu. Náš Nutritive vyživujúci sprchovací krém je zmiešaný s obľúbeným divokým ovocím z Laponska, ostružinou morušou a 7 % našej základnej ingrediencie Cold Cream.

   

  Kde môžete nájsť Ostružinu moruša?

  Rastie na severnej pologuli, predovšetkým v arktických oblastiach a boreálnych lesoch/tajgách.

   

  Čítajte viac >

 • Po osprchovaní sa s naším Nutritive vyživujúcim sprchovacím krémom, si pocit príjemne ošetrenej pokožky môžete predĺžiť s naším Nutritive vyživujúcim telovým mliekom. Poskytuje intenzívnu starostlivosť pre krásne spevnený, posilnený a vyplnený vzhľad. Naše Nutritive vyživujúce telové mlieko je zložené z nášho obľúbeného divokého ovocia z regiónu Laponsko, ostružinou morušou a 7 % našej základnej ingrediencie Cold Cream.

   

  Kde môžete nájsť Ostružinu moruša?

  Rastie na severnej pologuli, predovšetkým v arktických oblastiach a tajgách.

   

  Čítajte viac >

 • Náš Sensitive sprchovací krém je špeciálne vyvinutý na citlivú pokožku, čistí a upokojuje jemnú pokožku so šetrnou starostlivosťou. Ochraňuje hydratáciu pokožky a jej prirodzenú hebkosť. Náš Sensitive sprchovací krém na citlivú pokožku obsahuje výťažok z rastlinu oslavovanej na severnej pologuli – bazy čiernej, a 5 % ochranného Cold Cream.

   

  Na čo Švédi používajú Bazu čiernu?

  Podmanivá vôňa bazového kvetu robí túto rastlinu stredobodom pozornosti v oblasti jedla, pitia a dekorácie.

   

  Čítajte viac >

 • Po osprchovaní sa nechajte rozmaznávať naším Sensitive telovým mliekom na citlivú pokožku, ktoré uzamkne hydratáciu vo vnútri a upokojí pokožku, aby ju obklopil okamžitou a dlhotrvajúcou jemnosťou. Pre príjemnú, hodvábne jemnú pokožku po celý deň. Naše Sensitive telové mlieko na citlivú pokožku obsahuje výťažok z rastliny oslavovanej na severnej pologuli – bazy čiernej, a 5 % ochranného Cold Cream.

   

  Na čo Švédi používajú Bazu čiernu?

  Podmanivá vôňa bazového kvetu robí túto rastlinu stredobodom pozornosti v oblasti jedla, pitia a dekorácie.

   

  Čítajte viac >

 • Prehlbujte svoju starostlivosť o vyváženú pokožku s Balans ošetrujúcim krémom na ruky, ktorý udrží vašu pokožku hebkú po celý deň. Tento krém na ruky bol vytvorený pre hydratáciu a ochranu suchých rúk s nádherne vyváženou starostlivosťou. Náš Balans krém na ruky je obohatený o výťažok z nevädze a 5% ochranného Cold Cream na suché ruky. Bez silikónov.

   

  Vedeli ste, že…?

  Balans je švédsky výraz pre vyváženosť – a táto vyváženosť je zachytená v našej receptúre s extraktom z nevädze, ktorá je jednou z tradičných švédskych kvetín pridávaných do venca letného slnovratu.

   

  Viac >

 • Nájdite si čas a naplňte svoju dušu i pokožku rúk šťastím. Pridajte Lycka vyživujúci krém na ruky k vašej každodennej starostlivosti a zažite pocit jemnej pokožky bez kompromisov. Lycka vyživujúci krém na ruky je obohatený o výťažok zo sedmokrásky a 7% ochranného Cold Cream na veľmi suché ruky. Bez silikónov.

   

  Vedeli ste, že…?

  Lycka, po švédsky šťastie, je rozšírené po švédskom vidieku v oblasti Skane so zlatým leskom sedmokrásky, ktorá je oficiálnou regionálnou rastlinou už od roku 1909.

   

  Viac >

 • Nechajte vaše ruky sa zamilovať do Kärlek Sensitive krému na ruky, ktorý bol vytvorený pre zjemnenie a hydratáciu rúk. Kärlek Sensitive krém na ruky je obohatený o výťažok z arktickej ostružiny a 5% ochranného Cold Cream na citlivé ruky. Bez silikónov.

   

  Vedeli ste, že…?

  Kärlek, po švédsky láska, je šírená jemnými severskými ostružinami ružovkastej farby po lesoch a lúkach a ostružinou arktickou, provinčnou rastlinou Norrbotonu v severnom Švédsku.

   

  Viac >