Ingrediencie

Základné technológie

Prípravky Barnängen sú tým pravým spojením prírody a vedy. Poskytujú vyváženú starostlivosť a ich vegánske receptúry obsahujú až 95% zložiek prírodného pôvodu.

Cold Cream

 

Cold Cream je zdedený recept pre krásu. Svoje tajomstvo si nesie vo svojom zvláštnom zložení: hydratačná emulzia tvorená z ružovej vody, včelieho vosku a lipidov. Cold Cream bol prvou kozmetickou emulziou, ktorá sa takto nazývala a je o nej po tisícročia známe, že sa jedná o vysoko ošetrujúcu a ochrannú látku pre pokožku – a naviac prináša omnoho ľahší pocit na pokožke v porovnaní s ostatnými čistými olejmi.

 

Naša originálna receptúra tuhého mydla Barnängen obsahovala podobné ingrediencie, a preto sme sa rozhodli modernizovať našu technológiu a vyvinúť náš základný Cold Cream. Vytvorený s včelím voskom a glycerolom ako zvlhčujúcimi zložkami a slnečnicovým olejom, alantoínom a rumančekom ako upokojujúcimi zložkami, náš ochranný Cold Cream je navrhnutý tak, aby chránil a ošetroval pokožku. Naša patentovaná a vysoko efektívna Cold Cream technológia je pridávaná do našich produktov, aby poskytovala tú najlepšiu ochranu pre dokonale vyváženú pokožku.

 

Vedeli ste, odkiaľ Cold Cream dostal svoje meno? Je odvodené z chladivého, čerstvého a ľahkého pocitu, ktorý po nanesení zanecháva na pokožke.

 

Hydratačné sérum

 

Naše ochranné hydratační sérum je technologickým ekvivalentom nášho Cold Cream pre naše priezračnejšie receptúry.

 

Toto olejové sérum je zmesou slnečnicového a brusnicového oleja, rovnako ako alantoínu, aby poskytovalo pokročilú ochranu pokožky a ponúkalo pocit hodvábnej jemnosti. Naše ochranné hydratačné sérum je vysoko koncentrované v našich receptúrach radu Severské rituály, aby intenzívne ochraňovalo pokožku.

 

Pure Essence

 

Pure Essence od Barnängen sa vyrába podobnou technológiou ako Cold Cream, ale je čistejšia a minimalistickejšia.

 

Nájdete v nej len ingrediencie obsiahnuté v obľúbenom tuhom mydle od Barnängen - alantoín a výťažok z harmančeka. Ingrediencie Pure Essence teda rovnako ako naše tuhé mydlo čistia pokožku a starajú sa o ňu.