Inšpirované švédskym životným štýlom

barnangen_com_product_overview_teaser_480x430

Zoznámte sa s našimi produktovými radmi: Severská starostlivosť a Severské rituály. Zatiaľ čo rad Severská starostlivosť je inšpirovaný švédskou prírodou a podnebím, rad Severské rituály je vytvorený podľa najobľúbenejších švédskych tradícií.

 

 

Rad severskej starostlivosti

Rad sprchovacích krémov a telových mliek, ktoré sú zmiešané s ingredienciami inšpirovanými severom a našou základnou ingredienciou Cold Cream, receptúrou inšpirovanou legendárnym mydlom v kocke, ktorá preslávila značku Barnängen. Sú zmiešané s vôňami, ktoré vzdávajú hold severským kráskam ako symbolu ženskosti a štýlu.

 

Rad severských rituálov

Inšpirovaný niektorými dlhodobo uctievanými tradíciami, ako je sauna, ponor do ľadovej vody, “Isvaksbad” a letný slnovrat, rad Severské rituály predstavuje prírodné ingrediencie inšpirované severom a naše jedinečne vyvinuté hydratačné sérum – spojenie slnečnicového & brusnicového oleja s extraktom z alantoínu. Sú zmiešané s vôňami, ktoré vzdávajú hold tradičným severským rituálom. Vy si ich môžete užiť a zároveň si oddýchnuť pri svojej sprche a kúpeli.