Rad Severské rituály

Midsommar Glow sprchovací & kúpeľový gél

 • barnangen_com_nordic_rituals_midsommar_glow_shower_and_bath_gel_970x1400
 • barnangen_com_berry_boost_shower_and_bath_gel__970x1400
 • Užívajte si rituál severského letného slnovratu s naším Midsommar Glow sprchovacím a kúpeľovým gélom. Jemne čistí pokožku a zanecháva ochrannú vrstvu, takže pokožka vyzerá hodvábne mäkká. Naše Midsommar Glow sprchovacie a kúpeľové gély sú zmiešané s kvetinovými olejmi & ochranným hydratačným sérom.

   

  Sprchový gél Midsommar Glow s vegánsku receptúrou obsahujúcou 90% zložiek prírodného pôvodu dopraje Vašej pokožke vysoko kvalitnú starostlivosť.

   

  Čo je to sviatok letného slnovratu Midsommar?

  Midsommar je deň, kedy slnko nezapadá a je to jedna z najobľúbenejších švédskych tradícií, ktorá oslavuje príchod leta.

   

  Čítajte viac >

 • Doprajte svojej pokožke pocit povzbudenia so sprchovacím a kúpeľovým gélom Berry Boost od Barnängen. Dodá Vašej pokožke energiu a dopraje Vám príjemný, očisťujúci zážitok. Náš sprchovací a kúpeľový gél Berry Boost bez parabénov v sebe spája silu čučoriedok, známeho superovocia, a ochranného hydratačného séra.

   

  Sprchovací gél Berry Boost s vegánsku receptúrou obsahujúcou 90% zložiek prírodného pôvodu dopraje Vašej pokožke vysoko kvalitnú starostlivosť.

   

  Vedeli ste o švédskej ľudovej tradícii, pri ktorej sa zbierajú lesné plody - Självplocking?

  Keď príde čas tohto každoročného rituálu, Švédi vyrazia na dlhé prechádzky do lesa a obklopení nádhernou prírodou zbierajú lesné plody, z ktorých potom vyrábajú šťavy, džemy a najrôznejšie pokrmy, ako napríklad švédsky čučoriedkový koláč Blåbärspaj.

   

  Čítajte viac >