Rad severskej starostlivosti

Balans Ošetrujúci krém na ruky

 • barnangen_com_nordic_care_all_over_rescue_body_balm_970x1400
 • barnangen_com_nordic_care_oil_intense_body_lotion_970x1400
 • barnangen_com_nordic_care_oil_intense_shower_cream_970x1400
 • barnangen_com_nordic_care_oil_intense_body_balm_970x1400
 • barnangen_com_oil_intense_caring_hand_cream_970x1400
 • barnangen_com_nordic_care_caring_shower_cream_970x1400
 • barnangen_com_nordic_care_caring_body_lotion_970x1400
 • barnangen_com_nordic_care_nutritive_shower_cream_970x1400
 • barnangen_com_nordic_care_nutritive_body_lotion_970x1400
 • barnangen_com_balans_caring_hand_cream_970x1400
 • barnangen_com_lycka_nutritive_hand_cream_970x1400
 • barnangen_com_nordic_care_repairing_hand_cream_970x1400
 • barnangen_com_nordic_care_repairing_body_lotion_970x1400
 • barnangen_com_nordic_care_care_detox_shower_cream_970x1400
 • Zamilujte sa do tejto nevyhnutnosti pre krásu, ktorá je ako ľahká, tak aj bohatá. Náš All Over Rescue Body Balm telový balzam je vyrobený zo základnej ingrediencie značky Barnängen - Cold Cream, ktorý plní funkciu ochranného štítu a zároveň sa rýchlo vstrebáva, aby zanechal vašu pokožku s pocitom zvodnej hebkosti. Zatiaľ čo kombinuje vysoký výkon a zmyslové potešenie, tento drahocenný spojenec krásy vo flakóne skrášľuje všetky farby, textúry a typy pokožky. Jej našľahaná textúra sa na pokožke okamžite rozpúšťa, zjemňuje ju a obnovuje jej prirodzenú krásu. Bol navrhnutý tak, aby ošetroval od hlavy až po päty. Hydratuje, regeneruje a obnovuje jemnosť a pružnosť pokožky.

   

  Telový balzam All Over Rescue s vegánsku receptúrou obsahujúcou 95% zložiek prírodného pôvodu dopraje Vašej pokožke vysoko kvalitnú starostlivosť.

   

  Odkiaľ vzal Cold Cream svoje meno?

  Receptúra poskytuje po aplikácii príjemný a chladivý pocit na pokožke.

   

  Čítajte viac >

 • Potom, čo sa osprchujete naším sprchovacím krémom Oil Intense, si môžete aj naďalej užívať pocit kvalitnej starostlivosti o pokožku vďaka nášmu telovému mlieku Oil Intense. Toto mlieko regeneruje veľmi suchú pokožku pomocou skrášľujúcej, dlhotrvajúcej hydratácie. Obsahuje olej z divokej ruže a 7% našej originálnej prísady Cold Cream. Vďaka tomu sa ľahko vstrebáva do pokožky a poskytuje jej krásne vyváženú starostlivosť.

   

  Telové mlieko Oil Intense s vegánsku receptúrou obsahujúcou 95% zložiek prírodného pôvodu dopraje Vašej pokožke vysoko kvalitnú starostlivosť.

   

  Kde nájdete divoké ruže?

  Divoké ruže rastú na švédskych lúkach blízko mora. Keď kvitnú, vydávajú ich jemné, voňavé kvety krásnu, ľahkú vôňu.

   

  Viac informácií >
   

 • Náš sprchovací krém Oil Intense obsahuje ochranný Cold Cream a bol navrhnutý špeciálne pre suchú pokožku. Zanecháva ju hydratovanú a zamatovo jemnú. Rozmaznávajte svoju pokožku s touto jemnou starostlivosťou a chráňte jej prirodzenú rovnováhu. Náš sprchovací krém obsahuje olej z divokej ruže a 7% našej originálnej prísady Cold Cream.

   

  Sprchovací krém Oil Intense s vegánsku receptúrou obsahujúcou 90% zložiek prírodného pôvodu dopraje Vašej pokožke vysoko kvalitnú starostlivosť.

   

  Kde nájdete divoké ruže?

  Divoké ruže rastú na švédskych lúkach blízko mora. Keď kvitnú, vydávajú ich jemné, voňavé kvety krásnu, ľahkú vôňu.

   

  Viac informácií >

 • Vyskúšajte telový balzam Oil Intense. Tento úžasný prípravok, ktorý by Vám doma nemal chýbať, obsahuje olej z divokej ruže a tiež našu originálnu prísadu Cold Cream, ktorá sa rýchlo vstrebáva a slúži ako regeneračný ochranný štít.

   

  Tento telový balzam je kombináciou vysokej kvality a príjemnej starostlivosti. Dôkladne regeneruje a skrášľuje veľmi suchú pokožku a jeho nadýchaná textúra sa do pokožky okamžite vstrebáva a dôkladne ju hydratuje, čím obnovuje jej prirodzenú krásu.

   

  Telový balzam Oil Intense s vegánsku receptúrou obsahujúcou 95% zložiek prírodného pôvodu dopraje Vašej pokožke vysoko kvalitnú starostlivosť.

   

  Kde nájdete divoké ruže?

  Divoké ruže rastú na švédskych lúkach blízko mora. Keď kvitnú, vydávajú ich jemné, voňavé kvety krásnu, ľahkú vôňu.

   

  Viac informácií >

 • Zažite náš rad Oil Intense. Vôňa divokej ruže zo vzácnej kvetiny kvitnúcej na mokrinách vo Švédsku a 5 % ochranného Cold Cream, sú súčasťou tohto zloženia, ktoré dodáva všetkým typom pokožky skrášľujúcu a dlhotrvajúcu hydratáciu.  

   

  Divoká ruža, ktorá sa nachádza vo švédskych mokradiach neďaleko mora - kvitne v lete jemne voňavými, zvyčajne ružovými kvetmi. Akonáhle okvetné lístky ruží odpadnú, nasleduje premena na jasne červené plody. Vyberajú sa po prvom jesennom mraze, zrelé a červené, potom sa vysušia. Šípková polievka (švédsky „Nyponsoppa“) je polievka vyrobená z týchto šípok a vo Švédsku je veľmi obľúbenou pochúťkou. Podáva sa ako nápoj alebo ako dezert s mliekom, smotanou alebo vanilkovou zmrzlinou. Drobné mandľové sušienky sú veľmi častým doplnkom, ak sa jedia ako dezert. Je vynikajúcim prírodným zdrojom vitamínu C. Ďalej obsahuje vitamíny A, D a E a antioxidanty.

   

  Objavte nový krém Barnängen Oil Intense, obohatený o olej z divokej ruže a 5% ochranný Cold Cream, ktorý slúži na hĺbkovú starostlivosť, regeneráciu všetkých typov pokožky a každý deň odhaľuje ich prirodzene krásnu ružovú farbu a zároveň ich zabaľuje do dlhotrvajúcej vône.

   

  Viac informácií >

 • Vďaka svojej pene ľahkej ako obláčik, náš Caring ošetrujúci sprchovací krém jemne a efektívne čistí a oddane ošetruje normálnu až suchú pokožku. Pomáha pokožke, aby si zachovala svoju prirodzenú hydratáciu a zanecháva ju zamatovo jemnú. Náš Caring ošetrujúci sprchovací krém je obohatený o obľúbenú a vo Švédsku rozšírenú cereáliu – ovos a 5 % ochrannej ingrediencie Cold Cream.

   

  Sprchový krém Caring s vegánsku receptúrou obsahujúcou 90% zložiek prírodného pôvodu dopraje Vašej pokožke vysoko kvalitnú starostlivosť.

   

  Prečo je ovos vo Švédsku taký populárny?

  Švédsko má ideálne klimatické podmienky pre pestovanie toho najlepšieho ovsa, a preto je ovos pre švédsku kuchyňu nenahraditeľný.

   

  Čítajte viac >

 • Po sprchovaní si naneste každodenné ľahučké Caring ošetrujúce telové mlieko. Je delikátne jemné a zanecháva pokožku výrazne hydratovanú od prvého použitia, čím viditeľne zlepšuje povrch pokožky. Pre krásnu a hydratovanú pokožku s pocitom rozmaznávania. Naše Caring ošetrujúce telové mlieko je obohatené o obľúbenú a vo Švédsku rozšírenú cereáliu – ovos a 5 % ochrannej ingrediencie Cold Cream.

   

  Telové mlieko Caring s vegánsku receptúrou obsahujúcou 95% zložiek prírodného pôvodu dopraje Vašej pokožke vysoko kvalitnú starostlivosť.

   

  Prečo je ovos vo Švédsku taký populárny?

  Švédsko má ideálne klimatické podmienky pre pestovanie toho najlepšieho ovsa, a preto je ovos pre švédsku kuchyňu nenahraditeľný.

  Čítajte viac >

 • S najväčšou koncentráciou našej základnej ochrannej ingrediencie Cold Cream náš Nutritive vyživujúci sprchovací krém poskytuje jemnú očistu a obalí suchú až veľmi suchú pokožku do pohodlnej starostlivosti. Ochraňuje prirodzenú hydratáciu Vašej pokožky a zanecháva jej poddajný vzhľad s pocitom komfortu. Náš Nutritive vyživujúci sprchovací krém je zmiešaný s obľúbeným divokým ovocím z Laponska, ostružinou morušou a 7 % našej základnej ingrediencie Cold Cream.

   

  Sprchovací krém Nutritive s vegánsku receptúrou obsahujúcou 90% zložiek prírodného pôvodu dopraje Vašej pokožke vysoko kvalitnú starostlivosť.

   

  Kde môžete nájsť Ostružinu moruša?

  Rastie na severnej pologuli, predovšetkým v arktických oblastiach a boreálnych lesoch/tajgách.

   

  Čítajte viac >

 • Po osprchovaní sa s naším Nutritive vyživujúcim sprchovacím krémom, si pocit príjemne ošetrenej pokožky môžete predĺžiť s naším Nutritive vyživujúcim telovým mliekom. Poskytuje intenzívnu starostlivosť pre krásne spevnený, posilnený a vyplnený vzhľad. Naše Nutritive vyživujúce telové mlieko je zložené z nášho obľúbeného divokého ovocia z regiónu Laponsko, ostružinou morušou a 7 % našej základnej ingrediencie Cold Cream.

   

  Telové mlieko Nutritive s vegánsku receptúrou obsahujúcou 95% zložiek prírodného pôvodu dopraje Vašej pokožke vysoko kvalitnú starostlivosť.

   

  Kde môžete nájsť Ostružinu moruša?

  Rastie na severnej pologuli, predovšetkým v arktických oblastiach a tajgách.

   

  Čítajte viac >

 • Prehlbujte svoju starostlivosť o vyváženú pokožku s Balans ošetrujúcim krémom na ruky, ktorý udrží vašu pokožku hebkú po celý deň. Tento krém na ruky bol vytvorený pre hydratáciu a ochranu suchých rúk s nádherne vyváženou starostlivosťou. Náš Balans krém na ruky je obohatený o výťažok z nevädze a 5% ochranného Cold Cream na suché ruky. Bez silikónov.

   

  Ošetrujúci krém na ruky Balans s vegánsku receptúrou obsahujúcou 95% zložiek prírodného pôvodu dopraje Vašej pokožke vysoko kvalitnú starostlivosť.

   

  Vedeli ste, že…?

  Balans je švédsky výraz pre vyváženosť – a táto vyváženosť je zachytená v našej receptúre s extraktom z nevädze, ktorá je jednou z tradičných švédskych kvetín pridávaných do venca letného slnovratu.

   

  Viac >

 • Nájdite si čas a naplňte svoju dušu i pokožku rúk šťastím. Pridajte Lycka vyživujúci krém na ruky k vašej každodennej starostlivosti a zažite pocit jemnej pokožky bez kompromisov. Lycka vyživujúci krém na ruky je obohatený o výťažok zo sedmokrásky a 7% ochranného Cold Cream na veľmi suché ruky. Bez silikónov.

   

  Vyživujúci krém na ruky Lycka s vegánsku receptúrou obsahujúcou 95% zložiek prírodného pôvodu dopraje Vašej pokožke vysoko kvalitnú starostlivosť.

   

  Vedeli ste, že…?

  Lycka vo švédčine znamená šťastie, ktoré sa v podobe sedmokrások, ktoré sú od roku 1909 miestnou oficiálnou kvetinou, zlatisto trbliece po švédskom vidieku oblasti Skane.

   

  Viac >

 • Objavte Barnängen SOS Vård Repairing krém na ruky s 10% ochranného Cold Cream a severskou bavlnou, ktorá obnovuje, upokojuje veľmi suchú a drsnú pokožku a udržuje ju hĺbkovo hydratovanú po celý deň.

   

  Viac >

 • Objavte nové Barnängen SOS Vård Repairing telové mlieko obohatené o 10% ochranného Cold Cream a severskou bavlnou, ktorá obnovuje a upokojuje veľmi suchú a drsnú pokožku a udržuje ju hĺbkovo hydratovanú po celý deň.

   

  Telové mlieko s vegánsku receptúrou obsahuje 95% ingrediencií prírodného pôvodu a je dermatologicky testované. Udržateľné balenie je už z 50% vyrobené z recyklovaného plastu.

    

  Zoznámte sa so severskou bavlnou, príjemnou starostlivosťou zo severského podnebia.

   

  Viac >

 • Objavte nový Barnängen Care & Detox sprchový krém obohatený o 5% ochranného Cold Cream a brezovú vodu, ktorá očisťuje a posilňuje unavenú pokožku a zároveň posilňuje prirodzenú ochrannú vrstvu.

   

  Zabudnite na kokosovú a kaktusovú vodu, teraz nastal čas na brezovú vodu!

   

  Viac >