Švédska značka pre krásu, ktorej ľudia dôverujú.

barnangen_com_swedish_beauty_480x430

Po desaťročia dobre známa značka švédskej telovej kozmetiky ponúka účinnú a vyváženú starostlivosť pre pokožku, rovnako ako zážitok zo životného štýlu.

 

Značka bola založená v Štokholme v roku 1868 švédskym veľkoobchodníkom Johanom Wilhelmom Holmströmom, ktorý v roku 1873 predstavil svoj slávny a ikonický výrobok, mydlo.

 

 

Ľudia z celej krajiny oceňovali na mydle jeho príjemné a účinné pôsobenie. Nakoniec sa stala značka Barnängen v roku 1876 oficiálnym dodávateľom na kráľovský dvor.

 

Od tej doby je značka Barnängen charakterizovaná rýdzimi a jemnými produktami s prírodným a čistým pocitom. Výrobky používali a milovali celé generácie Švédov a zo značky Barnängen vytvorili jednu z ikonických švédskych značiek.

 


Vedeli ste?

Barnängen znamená vo švédčine “detské kvetinové pole.”

Ani nie veľa. Ani nie málo. Tak akurát.

barnangen_com_not_too_much_480x430

Existuje slovo, ktoré pozná každý Švéd: lagom. Aj keď to vyzerá celkom jednoducho, jedná sa o veľmi účinný spôsob, ako popísať celý životný štýl. Ide o pocit z dobrej rovnováhy:Ani nie veľký, ani nie malý.

Ani nie pomalý, ani nie rýchly.

Ani nie moc, ani nie málo.

Inými slovami? Tak akurát.

 

Vyvážená starostlivosť pre vyvážený život

barnangen_com_balanced_care_480x430

Veríme v rovnováhu. Vo svete s toľkými limitmi sa predovšetkým odmietame obmedzovať. Pochádzame zo Štokholmu, z miesta, kde sa stretávajú príroda a tradície, mestský život a pokrok.

 

Nie je to ani príliš mestské, ani príliš vidiecke.

Ani príliš zaneprázdnené, ale ani nie príliš pokojné.

Je to lagom.

 

 

 

Lagom je švédsky výraz pre centrum rovnováhy, zlatú strednú cestu, „ten správny“ účinný bod, rozhodnutie nevybrať si.

 

Spájame ingrediencie inšpirované severom so švédskou estetikou, aby sme pripravili produkty, ktoré pravdivo odrážajú lagom.

Bohaté a zároveň ľahké.

Energizujúce a zároveň relaxačné.

Vyživujúce a zároveň osviežujúce.

Hydratačné a zároveň s dlhotrvajúcim účinkom.

Intenzívne a zároveň jemné.

 

Veríme, že krása prichádza vtedy, keď sa cítite “tak akurát”—sebaistá, naozajstná a v rovnováhe. Naším cieľom je poskytovať vyváženú starostlivosť pre krásne vyrovnanú pokožku.